بورس فروش دوربین مداربسته کجاست؟

برای خرید دوربین مداربسته راه‌های مختلفی وجود دارد. از رایج‌ترین روش‌های خرید دوربین‌ نظارتی و امنیتی، می‌توان به خرید اینترنتی، حضوری و تلفنی اشاره کرد. اینکه چه روشی را برای خرید انتخاب می‌کنید، تا حدودی به این بستگی دارد که آیا اطلاعات کافی در مورد برندها و مدل‌های مختلف دوربین مداربسته و کاربرد آن‌ها دارید یا خیر. برای آنکه بتوانید تشخیص دهید چه دوربینی با توجه به نیاز شما کاربردی‌تر است، بهتر است چند سؤال را از خود بپرسید که عموماً در خریدهای حضوری، فروشندگان از شما خواهند پرسید.

یک فروشنده دوربین مداربسته

سؤالاتی که قبل از خرید دوربین مداربسته باید از خود بپرسید

اینکه بتوانید با توجه به بودجه­ و کارایی مورد نیاز خود، بهترین دوربین مداربسته را میان این همه تنوع کالایی تشخیص دهید، کار آسانی نیست. در نتیجه بهتر است قبل از خرید، چند سؤال را از خود بپرسید تا در نهایت آن کالایی را خرید کنید که نیاز شما را برآورده می‌کند. قبل از خرید، بهتر است پاسخ‌های سؤالات زیر را بدانید:

 • قصد خریدتان از یک دوربین مداربسته چیست؟
 • آیا قصد دارید رفت‌وآمدهای عمومی را نظارت کنید؟
 • آیا می‌خواهید کیفیت دوربین طوری باشد که امکان تشخیص چهره‌ها هم فراهم باشد؟
 • آیا قصد دارید زاویه چرخش دوربین شما از راه دور کنترل شود یا فقط در یک زاویه ثابت نصب شود؟ (دوربین مداربسته با قابلیت چرخش)
 • آیا تمایل دوربین مورد نظر شما قابلیت بزرگنمایی تصاویر را داشته باشد؟
 • آیا قصد دارید از دوربین‌های مداربسته برای فضاهای داخلی استفاده کنید یا فضاهای خارجی؟
 • مساحت سطح پوشش مورد نظر شما چقدر است؟
 • در صورت زیاد بودن فاصله‌ی دوربین‌ها از یکدیگر، ترجیح می‌دهید از دوربین‌های مداربسته بیسیم (وایرلس) استفاده کنید یا باسیم؟
 • چه سطحی از کیفیت را از دوربین انتظار دارید؟
 • آیا تمایل دارید دوربین شما قابلیت دید در شب را داشته باشد یا خیر؟
 • چه تعداد دوربین نیاز دارید و بودجه شما چقدر است؟

حال که به پاسخ این سؤالات رسیدیم، با انواع روش‌های خرید اینترنتی دوربین مداربسته آشنا خواهیم شد.

3 روش برای خرید دوربین مداربسته

به طور کلی، 3 روش برای خرید دوربین مداربسته وجود دارد:

 1. خرید اینترنتی
 2. خرید حضوری
 3. خرید تلفنی

هرکدام از روش‌های خرید دوربین مداربسته مزایای خاص خودشان را دارند که در ادامه با هر یک بیشتر آشنا خواهیم شد.

روش‌های خرید دوربین مداربسته

خرید دوربین مداربسته از سایت

خرید اینترنتی دوربین مداربسته

خرید تلفنی دوربین مداربسته

مرکز خرید دروبین مداربسته

خرید تلفنی دوربین مداربسته

1- خرید اینترنتی دوربین مداربسته

اگر اطلاعات کافی در مورد کارایی و ویژگی‌های مورد انتظار از یک دوربین مداربسته دارید، طبیعتاً خرید اینترنتی یکی از محبوب‌ترین روش‌هاست. در روش خرید اینترنتی، می‌توانید انواع مختلفی از دوربین‌ها را مشاهده و ویژگی‌های هر برند و مدل را با دیگر مقایسه کنید تا در نهایت کالای خود را با بهترین قیمت خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.

فروشگاه اینترنتی ایران دزدگیر یکی از معتبرترین فروشگاه‌های فعال در زمینه فروش انواع دوربین‌های مداربسته و سیستم‌های نظارتی اقتصادی و حرفه‌ای است. در ایران دزدگیر به راحتی می‌توانید با ویژگی کامل انواع برندها و مدل‌های دوربین مداربسته آشنا شوید و با توجه به نیاز و کارایی مورد انتظار خود، با خیال راحت نسبت به خرید دوربین مداربسته اصل اقدام کنید.

یکی دیگر از مزایای خرید اینترنتی دوربین مداربسته از سایت ایران دزدگیر، این است که می‌توانید با توجه به نیاز خود، از پکیج‌های دوربین‌های مداربسته آن خرید کنید. پس اگر اطلاع کافی ندارید که چه تعداد دوربین، هارد و یا چه مقدار کابل نیاز دارید، ابتدا بهتر از طریق تماس تلفنی، از کارشناسان فنی فروشگاه اینترنتی ایران دزدگیر مشاوره بگیرید تا با توجه به نیاز شما، یکی از پکیج‌های دوربین مداربسته 2تایی، 4تایی، 6 تایی، 8 تایی و یا سایر پکیج‌ها را به شما پیشنهاد کنند.

2- خرید حضوری دوربین مداربسته

یکی دیگر از روش‌های رایج خرید دوربین مداربسته، خرید حضوری است. مزیت این روش در آن است که در روش حضوری، می‌توان از نزدیک کیفیت و ویژگی‌های انواع دوربین‌ها را مشاهده و مقایسه کرد و از مشاوره فروشندگان و نصاب‌های مختلف هم استفاده کرد. با این حال اگر به طور دقیق ندانید که چه دوربینی با چه ویژگی‌هایی نیاز دارید، خرید حضوری برای شما کمی زمان‌بر خواهد بود تا به جستجو و مقایسه انواع برندها و مدل‌ها بپردازید تا در نهایت تجهیزات سیستم نظارتی خود را تهیه کنید

مراکز اصلی خرید دوربین مداربسته در تهران

اگر در تهران هستید و قصد دارید دوربین‌های مداربسته خود را به صورت حضوری خرید کنید، 2 مرکز اصلی خرید دوربین مداربسته در تهران عبارتند از:

 • پاساژعلاالدین۲:

این پاساژ در چهار راه شیخ هادی و خیابان جمهوری واقع شده که در 6 طبقه ساخته شده است. یکی از مراکز اصلی پخش انواع دوربین‌های مداربسته این پاساژ است که در سال 1391 بازگشایی شد.

 • پاساژ نادری:

پاساژ نادری یکی دیگر از مراکز اصلی فروش تجهیزات نظارتی و امنیتی شامل دوربین مداربسته، تجهیزات جانبی دوربین مداربسته، دزدگیر اماکن و سایر تجهیزات مرتبط است. این مرکز خرید در 5 طبقه تجاری و 1 طبقه اداری ساخته شده که واقع در خیابان جمهوری است.

3- خرید تلفنی دوربین مداربسته

خرید تلفنی دوربین مداربسته اگر چه به محبوبیت دو روش قبل نیست اما همچنان بعضی‌ها ترجیح می‌دهند دوربین‌های مداربسته و تجهیزات آن را به صورت تلفنی و از فروشگاه‌های معتبر سفارش دهند. چون در روش خرید دوربین مداربسته به صورت تلفنی، بهتر است اطلاعات کافی در مورد دوربین‌های مورد نیاز و تجهیزات آن داشته باشید، پیشنهاد می‌شود قبل از هرگونه خرید با کارشناسان فنی فروشگاه ایران دزدگیر تماس بگیرید تا بهترین سیستم‌های نظارتی و امنیتی را با توجه به بودجه و کاربرد مورد انتظار شما، به شما پیشنهاد دهند.

در این مقاله انواع روش‌های مختلف برای خرید دوربین‌های مداربسته و تجهیزات مرتبط بررسی شد. همچنین بیان شد که برای خرید تجهیزات یک سیستم نظارتی کاربردی، اعم از دوربین‌های مداربسته، هارد، دستگاه DVR و … بهتر است ابتدا به چند سؤال پاسخ داد. پاسخ به این سؤالات، ویژگی‌های فنی مورد انتظار ما را از یک سیستم نظارتی و امنیتی هوشمند مشخص می‌کند که در نتیجه آن می‌توان از یکی از روش‌های اینترنتی، حضوری و یا تلفنی نسبت به خرید دوربین مداربسته  اقدام کرد. همچنین بیان شد روش خرید اینترنتی یکی از بهترین روش‌های خرید است که از طریق آن می‌توان با انواع دوربین‌ها و ویژگی‌های آن‌ها آشنا شد تا در نهایت منجر به یک خرید آگاهانه‌تر شود.