زال پرتوی.

زال هستم. متولد سال 1363. از کودکی علاقه‌ی زیادی به کارهای برقی و الکترونیکی داشتم. همون موقع‌ها بود که به من لقب مهندس کوچولو می‌دادند. یا اینکه سنم کم بود اما بدون داشتن دانش آکادمی از خیلی از مشکلات و مسائل فنی سر درمی‎‌آوردم. می‌توان گفت که یک مهدس تجربی بودم.

وقتی بزرگ شدم در دانشگاه در رشته برق و الکترونیک تحصیل کردمو موفق به دریافت مدرک مربوطه شدم. از سال 1384 وقتی که 20 ساله بودم وارد بازار کار در رشته‌ای که از کودک علاقه‌اش را داشتم شدم و در همان زمان بود که موفق به ثبت برند ایمن یکتا شدم، از آن سال تا به امروز بیش از 16 سال می‌گذرد. در این 16 سال مشغول فعالیت در زمینه سیتم‌های حفاظتی و امنیتی (خرید دوربین مداربسته، دزدگیر، درب کنترلی و آیفون تصویری) بوده‌ام.

تجربه من سبب شد  که اولویت من در کارم ابتدا دادن مشاوره‌های تخصصی به افراد و کسب و کارهای مختلف برای تامین امنیتشان شود. امیدوارم که بتوانم ا تکیه بر دانش آکادمیک خود و تجربه 16 سال فعالیت در این رشته، به افراد بیشتری در جهات تامین امنیتشان کمک کنم.

در سال 1400 تصمیم گرفتم تحت برند ایران دزدگیر، در وب نیز فعالیت داشته باشم تا با استفاده از این پتانسیل بیشتر بتوانم در هدفی که پیشتر بیان کردم موفق باشم.